|
|
|
|
 |
Törölt nick
2015-04-23 10:05:24
|
16
|
Ezt most nem nézted ki belölem, valld be ;).
Gondolod topikot nyitnék és komolyan elbeszélgetnék a témáról ha nem gondolnám komolyan? |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Törölt nick
2015-04-21 12:47:03
|
-
|
A modoknak írom, hogy ez nem igazán passzol ide, de jobb helyet nem találtam. Az életmód rész ok, de nincs megfelelö alrészleg. Azoknak szólna, akik kiszálnának vagy kiszáltak a "tanult" szakmából és pl. kiköltöznének vidékre egy házba új életet kezdve, önellátóként vagy hasonló, természetesebb életmódot folytatva. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|