Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Csacsiterelő Creative Commons License 2015-04-22 14:56:47 7429

Jól fotózható, mert a pálya belső részeire is be lehet menni, így körbe tudsz menni a nyomvonalon mindkét oldalról. Van egy két domb is ami segít. És igazán közelre is oda tudsz állni több helyen is.

Előzmény:
PJRT Creative Commons License 2015-04-22 14:35:01 7428

Jónak tűnik, megnéztem a videót is a pályáról. Ígérni nem merek semmit, de előfordulhatok. :)

Köszönöm az éves naptárt is!:)

 

Anna

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!