Keresés

Részletes keresés

Borzolt kedély :) Creative Commons License 2015-04-23 10:02:20 15

És ezt te komolyan fontolgatod? 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2015-04-21 12:47:03 -

A modoknak írom, hogy ez nem igazán passzol ide, de jobb helyet nem találtam. Az életmód rész ok, de nincs megfelelö alrészleg. Azoknak szólna, akik kiszálnának vagy kiszáltak a "tanult" szakmából és pl. kiköltöznének vidékre egy házba új életet kezdve, önellátóként vagy hasonló, természetesebb életmódot folytatva.  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!