Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015-04-20 07:50:52 643

Minden diktátor zsarnokká válik, és a nép tűri.

Rangun Creative Commons License 2015-04-20 00:39:20 642

A diktatúrákban titokban marad a lopás, de az nem jelenti azt, hogy kevesebbet lopnak, sőt.

A hozzászólás:
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2015-04-19 23:32:03 641

Ha a diktátor zsarnokká válna megdönti a nép.

Ha az emberek életét jobbá teszi döntéseinek következményeivel imádni fogják.

A demokráciában túl sokan túl sokat lopnak el az emberektől.

 

Előzmény:
allaid Creative Commons License 2015-04-19 21:10:08 640

Igen, csak a diktátorból lehet, hogy zsarnok lesz, annak az a csapdája, a demokráciából meg bank, tőke, maffia, szervezett bűnözés uralma és a korrupció emészti fel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!