|
|
|
|
 |
Törölt nick
2015-04-20 07:50:52
|
643
|
Minden diktátor zsarnokká válik, és a nép tűri. |
|
 |
Rangun
2015-04-20 00:39:20
|
642
|
A diktatúrákban titokban marad a lopás, de az nem jelenti azt, hogy kevesebbet lopnak, sőt. |
|
A hozzászólás:
 |
Maketheworldabetterplace
2015-04-19 23:32:03
|
641
|
Ha a diktátor zsarnokká válna megdönti a nép.
Ha az emberek életét jobbá teszi döntéseinek következményeivel imádni fogják.
A demokráciában túl sokan túl sokat lopnak el az emberektől.
|
|
Előzmény:
 |
allaid
2015-04-19 21:10:08
|
640
|
Igen, csak a diktátorból lehet, hogy zsarnok lesz, annak az a csapdája, a demokráciából meg bank, tőke, maffia, szervezett bűnözés uralma és a korrupció emészti fel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|