Keresés

Részletes keresés

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2015-04-19 23:32:03 641

Ha a diktátor zsarnokká válna megdönti a nép.

Ha az emberek életét jobbá teszi döntéseinek következményeivel imádni fogják.

A demokráciában túl sokan túl sokat lopnak el az emberektől.

 

A hozzászólás:
allaid Creative Commons License 2015-04-19 21:10:08 640

Igen, csak a diktátorból lehet, hogy zsarnok lesz, annak az a csapdája, a demokráciából meg bank, tőke, maffia, szervezett bűnözés uralma és a korrupció emészti fel.

Előzmény:
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2015-04-19 19:32:42 639

Ha tízen tízfélét akarnak, abból nem lesz alkotás.

Egy vezető egy dolgot hamarabb eldönt, és végrehajt, mint tíz teljesen mást akaró személy.

Miért ne venné át a hatalmat, ha jót akar az embereknek?

Sokan belekontárkodva a vezetésbe káoszt okoznak, az emberek pénze eltűnik, és a felelősség vállalása helyett csak egymásra mutogatnak.

A fejlődés: pozitív célok kitűzése, célok megvalósítása, alkotás.

 

Mellébeszéléssel, haszontalan, produktum nélküli vitákkal nem lesz alkotás, mert az alkotó munkától rabolja el az értékes életidőt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!