|
|
|
|
 |
Maketheworldabetterplace
2015-04-19 23:32:03
|
641
|
Ha a diktátor zsarnokká válna megdönti a nép.
Ha az emberek életét jobbá teszi döntéseinek következményeivel imádni fogják.
A demokráciában túl sokan túl sokat lopnak el az emberektől.
|
|
A hozzászólás:
 |
allaid
2015-04-19 21:10:08
|
640
|
Igen, csak a diktátorból lehet, hogy zsarnok lesz, annak az a csapdája, a demokráciából meg bank, tőke, maffia, szervezett bűnözés uralma és a korrupció emészti fel. |
|
Előzmény:
 |
Maketheworldabetterplace
2015-04-19 19:32:42
|
639
|
Ha tízen tízfélét akarnak, abból nem lesz alkotás.
Egy vezető egy dolgot hamarabb eldönt, és végrehajt, mint tíz teljesen mást akaró személy.
Miért ne venné át a hatalmat, ha jót akar az embereknek?
Sokan belekontárkodva a vezetésbe káoszt okoznak, az emberek pénze eltűnik, és a felelősség vállalása helyett csak egymásra mutogatnak.
A fejlődés: pozitív célok kitűzése, célok megvalósítása, alkotás.
Mellébeszéléssel, haszontalan, produktum nélküli vitákkal nem lesz alkotás, mert az alkotó munkától rabolja el az értékes életidőt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|