|
|
|
|
 |
allaid
2015-04-19 21:10:08
|
640
|
Igen, csak a diktátorból lehet, hogy zsarnok lesz, annak az a csapdája, a demokráciából meg bank, tőke, maffia, szervezett bűnözés uralma és a korrupció emészti fel. |
|
A hozzászólás:
 |
Maketheworldabetterplace
2015-04-19 19:32:42
|
639
|
Ha tízen tízfélét akarnak, abból nem lesz alkotás.
Egy vezető egy dolgot hamarabb eldönt, és végrehajt, mint tíz teljesen mást akaró személy.
Miért ne venné át a hatalmat, ha jót akar az embereknek?
Sokan belekontárkodva a vezetésbe káoszt okoznak, az emberek pénze eltűnik, és a felelősség vállalása helyett csak egymásra mutogatnak.
A fejlődés: pozitív célok kitűzése, célok megvalósítása, alkotás.
Mellébeszéléssel, haszontalan, produktum nélküli vitákkal nem lesz alkotás, mert az alkotó munkától rabolja el az értékes életidőt. |
|
Előzmény:
 |
allaid
2015-04-18 17:49:24
|
638
|
A "diktátor" szerintem következmény, amikor nem tudjuk miért mikor hol de létrejön valami koncensus a társadalomban akkor puccsal, csalással, vagy csak csellel valaki - valami átveszi a hatalmat amire a társadalom rábólint és következik 1-2-3..... évtized egyfele húzás fellendülés. De az ok okozat fordított, nem azért van fellendülés mert diktatúra van, hanem megy a fellendülés és az ahoz illeszkedő politikai rendszer egy diktatúra. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|