|
|
|
|
 |
Koviiiii
2015-04-19 09:30:28
|
3454
|
Szia!
Mivel indokolnád a csere szükségességét? Sokan azt mondják, hogy ha jó állapotú a fa, akkor vétek kidobni, mert a vasalatokat ki lehet cserélni, hőszigetelt üveget is lehet bele tetetni, csiszolni, alapozni és festeni. De ha mindenképp a cserénél maradunk akkor tudsz javasolni esetleg márkát vagy gyártót? Árakat láttam már. :) |
|
A hozzászólás:
 |
kiss_atti
2015-04-19 08:28:56
|
3453
|
Csere.
Természetesen fát szeretnék.
Ha meglátod az árát, esetleg majd revideálod ezen nézeteidet...
:-)))) |
|
Előzmény:
 |
Koviiiii
2015-04-19 07:38:19
|
3452
|
Kedves fórumozók!
Tanácsot szeretnék kérni hozzáértőtől. Régi, nagy belmagasságú lakás régi ablakaival kapcsolatban. Csere vagy javítás, szigetelés? Ha csere akkor vajon melyik márkát céget érdemes előnyben részesíteni? Van annyi ablak cserés honlap mint égen a csillag, de mivel én nem "szakértek" nem tudom melyik a jó minőség. Természetesen fát szeretnék. Van három nagy ablak aminek boltíves a teteje és egy erkélyajtó is hozzá. Pontos méretet most nem tudok írni, mert még nem lakom ott... de mondjuk le tudom majd mérni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|