Keresés

Részletes keresés

Koviiiii Creative Commons License 2015-04-19 09:30:28 3454

Szia!

 

Mivel indokolnád a csere szükségességét? Sokan azt mondják, hogy ha jó állapotú a fa, akkor vétek kidobni, mert a vasalatokat ki lehet cserélni, hőszigetelt üveget is lehet bele tetetni, csiszolni, alapozni és festeni.  De ha mindenképp a cserénél maradunk akkor tudsz javasolni esetleg márkát vagy gyártót? Árakat láttam már. :)

A hozzászólás:
kiss_atti Creative Commons License 2015-04-19 08:28:56 3453

Csere.

 

Természetesen fát szeretnék.

Ha meglátod az árát, esetleg majd revideálod ezen nézeteidet...

:-))))

Előzmény:
Koviiiii Creative Commons License 2015-04-19 07:38:19 3452

Kedves fórumozók!

 

Tanácsot szeretnék kérni hozzáértőtől. Régi, nagy belmagasságú lakás régi ablakaival kapcsolatban. Csere vagy javítás, szigetelés? Ha csere akkor vajon melyik márkát céget érdemes előnyben részesíteni? Van annyi ablak cserés honlap mint égen a csillag, de mivel én nem "szakértek" nem tudom melyik a jó minőség. Természetesen fát szeretnék. Van három nagy ablak aminek boltíves a teteje és egy erkélyajtó is hozzá. Pontos méretet most nem tudok írni, mert még nem lakom ott... de mondjuk le tudom majd mérni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!