|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
BNSfoto
2015-04-18 09:01:57
|
22787
|
7e. 3orsós patterson vagy krokus tankba jó.
valóban több hívó kell hozzá, törzsoldatos hívásnál nem számít de ez ugye megint egyéni. viszont nagyon óvatosan kell mozgatni, mert a nagy felületű lap a folyadék hatására leválhat a rögzítő fülekről.
ezt lehetne, de nem tudom 1-2 lapnál hogyan viselkedik:

Nem tudom milyen lehet, de mintha kevesebb lenne az űrtartalma.

Ha elég nagy a töltőzsákod, bele lehetne tenni egy ilyen cuccot, mint a kis tárgyfotósátrak, amikben acél szalag van körbe.

|
|
Előzmény:
 |
foveon
2015-04-17 14:37:11
|
22783
|
kerdes milyen aron es milyen tankba. valamiert nem olvastam jokat rola, de mar a fene tudja mi volt vele a baj, az is biztos hogy sok vegyszer kell hozza, hisz egy full nagy tank (lehet hogy nagyobb is mint az en 2 orsos ap/kaiser tankom). van krokusom 5 orsos abba lehet belemenne.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|