|
|
|
|
 |
pajaci
2015-04-17 11:52:59
|
3450
|
Az ugye attól függ, hogy fa, műanyag, alumínium vagy netán vas az ablak. |
|
 |
kiss_atti
2015-04-17 11:23:05
|
3449
|
72 mm-es tokrögzítőt,
vagy 4.8*70-es önmetszőt használunk. |
|
A hozzászólás:
 |
authorvision71
2015-04-17 09:10:53
|
3448
|
Sziasztok,
Egy olyan kérdésem lenne hogy sorolt szerkezetnél milvel csavarozzák össze a tokokat? van ehhez valami spec csavar, vagy csak előfúrják, önmetsző csavarral fogják össze?
köszönöm
a. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|