Keresés

Részletes keresés

pajaci Creative Commons License 2015-04-17 11:52:59 3450

Az ugye attól függ, hogy fa, műanyag, alumínium vagy netán vas az ablak.

kiss_atti Creative Commons License 2015-04-17 11:23:05 3449

72 mm-es tokrögzítőt,

 

vagy 4.8*70-es önmetszőt használunk.

A hozzászólás:
authorvision71 Creative Commons License 2015-04-17 09:10:53 3448

Sziasztok,

 

Egy olyan kérdésem lenne hogy sorolt szerkezetnél milvel csavarozzák össze a tokokat? van ehhez valami spec csavar, vagy csak előfúrják, önmetsző csavarral fogják össze?

 

köszönöm

a.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!