Keresés

Részletes keresés

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2015-04-18 07:33:02 635

"tudós is lehet tudattalan, hisz az is csak egy szakma,a sok közül."

 

Íg van. Ezért szükséges a lehető legtöbb személynek a lehető legtöbb és legsokoldalúbb tudást elsajátítania.

A hozzászólás:
Rangun Creative Commons License 2015-04-16 22:25:22 632

Tudattalan, és tudatos, ellentét van, nem tudattalan-tudós, egy tudós is lehet tudattalan, hisz az is csak egy szakma,a sok közül.

Előzmény:
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2015-04-16 21:34:19 630

-A tudatlan ember ne unatkozzon. Gyártson felesleges dolgot kevés munkabérért a másik tudatlannak, amit magas áron eladunk neki, és a fogyasztástól boldognak érni magát. Dolgozik, elkölti, dolgozik, elkölti...

Ennek a környezet túlhasználása az ára, és végső pusztuláshoz vezet.

 

- A tudós ember nem unatkozik.

-Megfigyel, tapasztal, tanul, önmagát és másokat fejleszt, a világot fejleszti.

-Nem gyárt felesleges és káros, szennyező dolgot másoknak.

-Nem vesz felesleges, káros, szennyező dolgot másoktól.

-Önellátására törekszik.

- Az egészséges víztől, ételtől, elegendő pihenéstől és az önfejlesztéstől és a világ fejlesztésétől boldog. A fogyasztás nem okoz számára élvezetet.

-Annyit dolgozik, amennyi elégséges megélhetéséhez.

- Idejét egészsége érdekében mozgással, meditációval, önfejlesztéssel tölti.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!