|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Csacsiterelő
2015-04-14 21:22:23
|
7423
|
Tényleg akkor járnál a legjobban, ha tudnál betenni egy két képet amiről lehet beszélni és okulni. Rajtad kívül sokaknak lenne ez még segítség.
Amúgy meg szeretik itt a motorokat :-)
|
|
Előzmény:
 |
nyolczas
2015-04-12 19:15:27
|
7418
|
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Egy Nikon D300S gépvázam van amit 4,5 éve vásároltam újonnan az artwork-ben, eddig egy Nikon 70-300 4,5-5,6 VR objektívvel használtam de nem rég sikerült valóra váltani az álmom, használtan vettem egy Nikon 70-200 2.8 VR I objektívet. Ma fotóztam vele először a ringen és ahogy néztem vissza képeket elég furcsa látvány fogadott, jó pár életlen kép lett amit hirtelen nem tudok hova tenni, nem vagyok kezdő, de nem értem hogy mi lehet a probléma mert ennél jobb képeket csináltam a 70-300-al. Hátha tud valaki segíteni vagy tanácsot adni, képeket tudok email-ben küldeni.
Előre is köszönöm a válaszokat.
Csaba |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|