Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
dn_bacsi Creative Commons License 2015-04-14 11:41:16 22779

Én is támogatom az ötletet.

Előzmény:
Rőth Sándor Creative Commons License 2015-04-13 10:58:59 22777

Javasoltam a moderációs topikban az összevonást, ha nincs a látogatóknak kifogása ellene, megoldható.

 

 

Mivel azonos témák, azonos hozzászólók bukkannak fel, javaslom az alábbi topikok összevonását:

-Fekete-fehér analóg gyakorlati fórum

-Fekete-fehér

-Középformátumú fotózás

-Nagyformátum

-Laborálás

-(Film) Scannerek

-Dia vagy negatív

-Fekete-fehér gyakorlati fórum

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!