Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Chip-TFF Creative Commons License 2015-04-13 15:31:10 7421

Gyakori 'hiba', mikor vki nagyobb fenyereju uvegre valt es igy a lecsokkent melysegellessegi tartomanynak koszonhetoen kijonnek a fokuszalasi problemak. Ez csak egy megerzes, mert amig nem mutatsz EXIF infoval megtoltott kepet, addig nehez barmit is biztosra mondani...

Előzmény:
nyolczas Creative Commons License 2015-04-12 19:15:27 7418

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni.  Egy Nikon D300S gépvázam van amit 4,5 éve vásároltam újonnan az artwork-ben, eddig egy Nikon 70-300 4,5-5,6 VR objektívvel használtam de nem rég sikerült valóra váltani az álmom, használtan vettem egy Nikon 70-200 2.8 VR I objektívet. Ma fotóztam vele először a ringen és ahogy néztem vissza képeket elég furcsa látvány fogadott, jó pár életlen kép lett amit hirtelen nem tudok hova tenni, nem vagyok kezdő, de nem értem hogy mi lehet a probléma mert ennél jobb képeket csináltam a 70-300-al. Hátha tud valaki segíteni vagy tanácsot adni, képeket tudok email-ben küldeni.

 

Előre is köszönöm a válaszokat.

 

Csaba

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!