Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
telescoper Creative Commons License 2015-04-13 12:24:00 7420

Hát, hogyan is lehetne olyanokat mondani, hogy a kép unalmas, alexpós, rossz a fehéregyensúly egy photography műre! Például Michael Munkácsy painting képeire sem mondok sosem rosszat. Ez nálam alapelv.

Előzmény:
Bubinko Creative Commons License 2015-04-12 11:55:33 7417

 

Egy tegnapi a Győri ETO - Nyíregyháza Spartacus mérkőzésről. Vélemény!? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!