Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pacs_425 Creative Commons License 2015-04-13 11:54:59 22778

Végre, remek hogy valaki feldobta a labdát a modiknál.

Szerintem menjen az összevonás!

Előzmény:
Rőth Sándor Creative Commons License 2015-04-13 10:58:59 22777

Javasoltam a moderációs topikban az összevonást, ha nincs a látogatóknak kifogása ellene, megoldható.

 

 

Mivel azonos témák, azonos hozzászólók bukkannak fel, javaslom az alábbi topikok összevonását:

-Fekete-fehér analóg gyakorlati fórum

-Fekete-fehér

-Középformátumú fotózás

-Nagyformátum

-Laborálás

-(Film) Scannerek

-Dia vagy negatív

-Fekete-fehér gyakorlati fórum

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!