Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015-04-12 21:05:11 292

Igen, aztán már átgondoltam. Én is rá tudok tenni valami külső kínai hőmérőt erre a kimenetre és akkor nem az elemet eszi, na meg mutat valami viszonylagos hőmérsékletet.  :)

Egyébként azon is gondolkodom, hogy a kapcsolást kiegészíteném egy olyan"s.o.s." kapcsolással ami a keltetősök rémálmát az áramszünetet lenne hivatott kivédeni és nem aggregátoros üzemre hanem akkumulátoros üzemre kapcsolna. Erre lenne esetleg valami ötleted?

Üdv.

A hozzászólás:
Chik Fan Creative Commons License 2015-04-11 22:00:08 291

Egy fototriakos optocsatoló beiktatásával le tudod választani a kapcsolás többi részét. Akkor nem 1.1 arányú  leválasztó trafó kell, hanem megfelel egy 8-12 voltos kis tápegység is az LM393 táplálásához.

Az 1,5 voltos kimenet az a gombelemes hő- és páramérő tápellátás kiváltására lett kialakítva.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2015-04-11 21:46:04 290

Már meg is adtad a választ a fel nem tett kérdésemre!

Trafóval fogom megoldani a táplálást ahogy javasoltad! A légkeverést majd egy pc. venti végzi.

A kapcsolás "végén" lévő feszültségosztásos 1.5v- ra pedig nincsis szükségem.

Még1xköszi!

Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!