|
|
|
|
 |
Törölt nick
2015-04-12 21:05:11
|
292
|
Igen, aztán már átgondoltam. Én is rá tudok tenni valami külső kínai hőmérőt erre a kimenetre és akkor nem az elemet eszi, na meg mutat valami viszonylagos hőmérsékletet. :)
Egyébként azon is gondolkodom, hogy a kapcsolást kiegészíteném egy olyan"s.o.s." kapcsolással ami a keltetősök rémálmát az áramszünetet lenne hivatott kivédeni és nem aggregátoros üzemre hanem akkumulátoros üzemre kapcsolna. Erre lenne esetleg valami ötleted?
Üdv. |
|
A hozzászólás:
 |
Chik Fan
2015-04-11 22:00:08
|
291
|
Egy fototriakos optocsatoló beiktatásával le tudod választani a kapcsolás többi részét. Akkor nem 1.1 arányú leválasztó trafó kell, hanem megfelel egy 8-12 voltos kis tápegység is az LM393 táplálásához.
Az 1,5 voltos kimenet az a gombelemes hő- és páramérő tápellátás kiváltására lett kialakítva. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2015-04-11 21:46:04
|
290
|
Már meg is adtad a választ a fel nem tett kérdésemre!
Trafóval fogom megoldani a táplálást ahogy javasoltad! A légkeverést majd egy pc. venti végzi.
A kapcsolás "végén" lévő feszültségosztásos 1.5v- ra pedig nincsis szükségem.
Még1xköszi!
Üdv. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|