|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Rőth Sándor
2015-04-11 21:33:17
|
22775
|
Már többször írtam, nem kell hozzá hívógép, bár sokat segít.
Hívhatsz a Jobo 2500-as tankjaiban, hasonlóan, mint géppel, a tankot görgetve. A Jobo forgalmazott ehhez egy Roller Base nevű görgős állványt, amit nagyszerűen ki lehet váltani a Lego, Duplo nevű játék kerekes moduljával.
Másik megoldás a hagyományos tankokba tehető síkfilmes betét, amit Angliában a Silverprint forgalmaz. Itthon pedig Philidor topiktársunk készít hasonlót. |
|
Előzmény:
 |
foveon
2015-04-11 18:36:11
|
22768
|
jaja nekem is ott a kedvencekben. kar hogy a regiek el lettek uzve, talaj, gellert, ihagee, apca, stb...
akkor egy kis ontopic:
4x5-ot ki miben hiv (marmint milyen eszkozzel), ami masok altal is megvalosithato. szoval jobo automata rendszert nem tudok/fogok beszerezni tobb okbol sem. valami egyszeru napfenyes modszer kene.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|