Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Rőth Sándor Creative Commons License 2015-04-11 21:33:17 22775

Már többször írtam, nem kell hozzá hívógép, bár sokat segít.

Hívhatsz a Jobo 2500-as tankjaiban, hasonlóan, mint géppel, a tankot görgetve. A Jobo forgalmazott ehhez egy Roller Base nevű görgős állványt, amit nagyszerűen ki lehet váltani a Lego, Duplo nevű játék kerekes moduljával.

Másik megoldás a hagyományos tankokba tehető síkfilmes betét, amit Angliában a Silverprint forgalmaz. Itthon pedig Philidor topiktársunk készít hasonlót.

Előzmény:
foveon Creative Commons License 2015-04-11 18:36:11 22768

jaja nekem is ott a kedvencekben. kar hogy a regiek el lettek uzve, talaj, gellert, ihagee, apca, stb...

 

akkor egy kis ontopic:

4x5-ot ki miben hiv (marmint milyen eszkozzel), ami masok altal is megvalosithato. szoval jobo automata rendszert nem tudok/fogok beszerezni tobb okbol sem. valami egyszeru napfenyes modszer kene.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!