Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015-04-11 21:46:04 290

Már meg is adtad a választ a fel nem tett kérdésemre!

Trafóval fogom megoldani a táplálást ahogy javasoltad! A légkeverést majd egy pc. venti végzi.

A kapcsolás "végén" lévő feszültségosztásos 1.5v- ra pedig nincsis szükségem.

Még1xköszi!

Üdv.

A hozzászólás:
Chik Fan Creative Commons License 2015-04-11 21:30:00 289

Szia!

 

Jó munkát!
Érdekessége a kapcsolásnak, hogy a szokványos megoldások helyett a hálózat áramát korlátozó ellenállásként, itt a 230 voltos ventilátor "munkaellenállását" használják fel. Valószínűleg létezik a kapcsolásnak egy ventilátor nélküli megoldása is. A fotón látszik is a helye egy "kapacitív korlátozós" változatnak, de ezek az elemek hiányoznak.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2015-04-11 20:50:37 288

Köszönöm szépen!

Menni fog :)  !

Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!