Keresés

Részletes keresés

Chik Fan Creative Commons License 2015-04-11 21:30:00 289

Szia!

 

Jó munkát!
Érdekessége a kapcsolásnak, hogy a szokványos megoldások helyett a hálózat áramát korlátozó ellenállásként, itt a 230 voltos ventilátor "munkaellenállását" használják fel. Valószínűleg létezik a kapcsolásnak egy ventilátor nélküli megoldása is. A fotón látszik is a helye egy "kapacitív korlátozós" változatnak, de ezek az elemek hiányoznak.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2015-04-11 20:50:37 288

Köszönöm szépen!

Menni fog :)  !

Üdv.

Előzmény:
Chik Fan Creative Commons License 2015-04-10 23:16:42 287

Szia!

Nem akarok idegen tollakkal ékeskedni. Az alábbi képet a HE valamelyik fórumára töltötte fel proli007. Ő rajzolta vissza egy panelről.




Ezzel vigyázz! A kapcsolás nincs leválasztva galvanikusan a hálózatról! Minden porcikáját kettős szigeteléssel kell ellátni, szigetelt dobozba tenni, vagy leválasztó trafón keresztül használni. Különben balesetveszélyes!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!