|
|
|
|
 |
Törölt nick
2015-04-11 20:50:37
|
288
|
Köszönöm szépen!
Menni fog :) !
Üdv. |
|
A hozzászólás:
 |
Chik Fan
2015-04-10 23:16:42
|
287
|
Szia!
Nem akarok idegen tollakkal ékeskedni. Az alábbi képet a HE valamelyik fórumára töltötte fel proli007. Ő rajzolta vissza egy panelről.
 Ezzel vigyázz! A kapcsolás nincs leválasztva galvanikusan a hálózatról! Minden porcikáját kettős szigeteléssel kell ellátni, szigetelt dobozba tenni, vagy leválasztó trafón keresztül használni. Különben balesetveszélyes!
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2015-04-10 10:26:50
|
286
|
Sziasztok!
A 285 hozzászólásban az alsó panelt szeretném megépíteni.
Kapcsolási rajznak nagyon örülnék, de ha csak valaki leírná minek mi a funkciója az is már segítség lenne.
Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|