Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015-04-11 20:50:37 288

Köszönöm szépen!

Menni fog :)  !

Üdv.

A hozzászólás:
Chik Fan Creative Commons License 2015-04-10 23:16:42 287

Szia!

Nem akarok idegen tollakkal ékeskedni. Az alábbi képet a HE valamelyik fórumára töltötte fel proli007. Ő rajzolta vissza egy panelről.




Ezzel vigyázz! A kapcsolás nincs leválasztva galvanikusan a hálózatról! Minden porcikáját kettős szigeteléssel kell ellátni, szigetelt dobozba tenni, vagy leválasztó trafón keresztül használni. Különben balesetveszélyes!

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2015-04-10 10:26:50 286

Sziasztok!

A 285 hozzászólásban az alsó panelt szeretném megépíteni.

Kapcsolási rajznak nagyon örülnék,  de ha csak valaki leírná minek mi a funkciója az is már segítség lenne.

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!