|
|
|
|
 |
allaid
2015-04-11 21:28:45
|
625
|
Igen, de forradalom akkor van amikor az elit már alkalmatlan kormányzásra, a tehetségeknek fel is kell törni.
Megy a pusztítás persze, hogy megy de az már nem lényegi része a dolognak, a folyamat hosszabb, a forradalomnak csak a végét szoktuk nevezni pedig akkor már csak az anyagi javakat puszítják, de azt nagon gyorsan építi újjá a megújult társadalom. |
|
A hozzászólás:
 |
Maketheworldabetterplace
2015-04-10 19:34:15
|
624
|
A forradalomban csak a pusztításban tehetségesek érvényesülnek.
Azzal nem lehet jóllakni, melegedni, egészségesnek lenni.
Egészség és tudás, fejlődés, béke. |
|
Előzmény:
 |
allaid
2015-04-09 22:11:49
|
623
|
A tehetségeket a forradalmak szokták feldobni, egy jól olajozottan működő társadalomban inkább hátrány. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|