Keresés

Részletes keresés

allaid Creative Commons License 2015-04-11 21:28:45 625

Igen, de forradalom akkor van amikor az elit már alkalmatlan kormányzásra, a tehetségeknek fel is kell törni.

Megy a pusztítás persze, hogy megy de az már nem lényegi része a dolognak, a folyamat hosszabb, a forradalomnak csak a végét szoktuk nevezni pedig akkor már csak az anyagi javakat puszítják, de azt nagon gyorsan építi újjá a megújult társadalom.

A hozzászólás:
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2015-04-10 19:34:15 624

A forradalomban csak a pusztításban tehetségesek érvényesülnek.

Azzal nem lehet jóllakni, melegedni, egészségesnek lenni.

Egészség és tudás, fejlődés, béke.

Előzmény:
allaid Creative Commons License 2015-04-09 22:11:49 623

A tehetségeket a forradalmak szokták feldobni, egy jól olajozottan működő társadalomban inkább hátrány.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!