|
|
|
|
 |
Maketheworldabetterplace
2015-04-10 19:34:15
|
624
|
A forradalomban csak a pusztításban tehetségesek érvényesülnek.
Azzal nem lehet jóllakni, melegedni, egészségesnek lenni.
Egészség és tudás, fejlődés, béke. |
|
A hozzászólás:
 |
allaid
2015-04-09 22:11:49
|
623
|
A tehetségeket a forradalmak szokták feldobni, egy jól olajozottan működő társadalomban inkább hátrány. |
|
Előzmény:
 |
Maketheworldabetterplace
2015-03-01 10:48:24
|
608
|
Röviden és tömören:
Több pénz, idő és energia kutatásra/fejlesztésre, tehetségek segítésére kiteljesedésük érdekében, és kevesebb pénz, idő, energia hasznontalan dolgokra. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|