Keresés

Részletes keresés

kalyhas kristof71 Creative Commons License 2015-04-06 18:22:25 1786

Az egész alja egy nagy puzzle. Ha eredeti gyári sérülésmentes állapotban van (ami nem jellemző ezekre a cserépkályhákra) akkor még elgondolkoznék a 120-on...

A hozzászólás:
Cserép-kályha Creative Commons License 2015-04-06 12:43:58 1785

Hát Igen, kinek mennyit ér meg? Esetleg ha volna rá valakinek (kályhás) vevő hirtelen talán egy 80-ast kidobna érte, jövő héten meg felépítené némi haszonnal.........

Előzmény:
Calcitos Creative Commons License 2015-04-06 09:25:14 1784

 Ha te bontod el, akkor sem kapsz 120 - at érte.

De lényeg az optímizmus !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!