|
|
|
|
 |
kalyhas kristof71
2015-04-06 18:22:25
|
1786
|
Az egész alja egy nagy puzzle. Ha eredeti gyári sérülésmentes állapotban van (ami nem jellemző ezekre a cserépkályhákra) akkor még elgondolkoznék a 120-on... |
|
A hozzászólás:
 |
Cserép-kályha
2015-04-06 12:43:58
|
1785
|
Hát Igen, kinek mennyit ér meg? Esetleg ha volna rá valakinek (kályhás) vevő hirtelen talán egy 80-ast kidobna érte, jövő héten meg felépítené némi haszonnal......... |
|
Előzmény:
 |
Calcitos
2015-04-06 09:25:14
|
1784
|
Ha te bontod el, akkor sem kapsz 120 - at érte.
De lényeg az optímizmus ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|