Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
vadmurok. Creative Commons License 2015-04-04 09:49:31 16370

Lehet használni, főleg az állandó led-es világítást, de a villanót is, persze ott a manuális állítás miatt kísérletezni kell a beállítással. A bevilágítás minősége nem éri el az igazi makróvakuét, ellenben az ára sem. Én abbahagyom a makrózást fájó derekam miatt, azért adom el.

Előzmény:
Pityu... Creative Commons License 2015-04-03 22:56:05 16369

És mennyire vált be neked ez a cucc?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!