Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Pityu... Creative Commons License 2015-04-03 22:40:56 16368

Én is így vagyok,hobbira nem jó nagyon sokat költeni.

Előzmény:
kaposznyak Creative Commons License 2015-03-30 22:51:50 16366

Sajnos fölötte, de mindegy is, túl nagy beruházást nem akarok elkövetni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!