|
|
|
|
 |
Maketheworldabetterplace
2015-04-08 13:44:09
|
621
|
Igen, így van.
Bízom benne, minél többen képesek lesznek hasznosítani.
Aki kiverte a pénzváltókat a templomból, és gyógyította az embereket a kereszten végezte...
Tudatlan emberekkel nem működik egy jobb világ. |
|
 |
Mungo
2015-04-02 22:19:48
|
618
|
Időt áldoz, időt szakít sokak tájékoztatására.
Véletlenül nem saját fényezésére gondoltál?
Miközben tükör előtt állva ájuldozik saját okosságától, esetleg áldozatként ránk egyszerű halandókra is áldoz néhány percet? :o))) |
|
A hozzászólás:
 |
jogértelmező
2015-04-02 21:11:25
|
617
|
"Konkrétan milyen áldozatra gondolsz?"
Időt áldoz, időt szakít sokak tájékoztatására. |
|
Előzmény:
 |
Mungo
2015-04-02 14:42:05
|
616
|
Szerintem az áldozathozatal jelentőségét próbálta kidomborítani.
Konkrétan milyen áldozatra gondolsz?
Én biztosítom a lehetőséget a fejlődésre.
Ebben hol látsz te egy szemernyi áldozatvállalási készséget is?
Vagy az az áldozat, hogy ő méltósága bemondja a frankót és a nép pedig ünnepelheti, hogy micsoda okosságokat mondtak neki? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|