|
|
|
|
 |
Mungo
2015-04-02 14:42:05
|
616
|
Szerintem az áldozathozatal jelentőségét próbálta kidomborítani.
Konkrétan milyen áldozatra gondolsz?
Én biztosítom a lehetőséget a fejlődésre.
Ebben hol látsz te egy szemernyi áldozatvállalási készséget is?
Vagy az az áldozat, hogy ő méltósága bemondja a frankót és a nép pedig ünnepelheti, hogy micsoda okosságokat mondtak neki? |
|
A hozzászólás:
 |
jogértelmező
2015-04-02 11:26:42
|
615
|
Szerintem az áldozathozatal jelentőségét próbálta kidomborítani. |
|
Előzmény:
 |
Mungo
2015-04-02 11:09:02
|
614
|
Én biztosítom a lehetőséget a fejlődésre.
Ez már erősen pszichiátriai esetnek látszik. Mesélhetnél róla, hogy mégis kinek képzeled magad? :o)))))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|