Keresés

Részletes keresés

Mungo Creative Commons License 2015-04-02 14:42:05 616

Szerintem az áldozathozatal jelentőségét próbálta kidomborítani.

 

Konkrétan milyen áldozatra gondolsz?

 

Én biztosítom a lehetőséget a fejlődésre.

 

 

Ebben hol látsz te egy szemernyi áldozatvállalási készséget is?

Vagy az az áldozat, hogy ő méltósága bemondja a frankót és a nép pedig ünnepelheti, hogy micsoda okosságokat mondtak neki?

A hozzászólás:
jogértelmező Creative Commons License 2015-04-02 11:26:42 615

Szerintem az áldozathozatal jelentőségét próbálta kidomborítani.

Előzmény:
Mungo Creative Commons License 2015-04-02 11:09:02 614

Én biztosítom a lehetőséget a fejlődésre.

 

Ez már erősen pszichiátriai esetnek látszik. Mesélhetnél róla, hogy mégis kinek képzeled magad? :o))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!