|
|
|
|
 |
Maketheworldabetterplace
2015-04-08 13:39:53
|
620
|
Én is biztosítom, ahogy mások is teszik.
Apró alkatrészek vagyunk egy hatalmas gépezetben.
Nem fontos, hogy ki vagyok.
Az a fontos, hogy mit teszünk a jobb világért.
Hogy te mit teszel a jobb világért. |
|
 |
jogértelmező
2015-04-02 11:26:42
|
615
|
Szerintem az áldozathozatal jelentőségét próbálta kidomborítani. |
|
A hozzászólás:
 |
Mungo
2015-04-02 11:09:02
|
614
|
Én biztosítom a lehetőséget a fejlődésre.
Ez már erősen pszichiátriai esetnek látszik. Mesélhetnél róla, hogy mégis kinek képzeled magad? :o)))))) |
|
Előzmény:
 |
Maketheworldabetterplace
2015-03-15 19:31:11
|
612
|
Az a fontos, hogy te mit teszel.
Hogy mi mit teszünk.
Elmondom, közzéteszem mit látok, és megtalált infókat. Ha ezt mások nem hasznosítják, az ő döntésük, és ők viselik a következményeit. Én biztosítom a lehetőséget a fejlődésre.
Ha az emberek segítik egymást, abból csak jó világ származhat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|