Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nemethla Creative Commons License 2015-04-01 11:26:09 7409

ezért szeretem én is uahhoz a szgéphez csatlakozva firissíteni a fgép óráját from pc

 

Előzmény:
fotóriporter Creative Commons License 2015-03-31 13:24:46 7402

elvben egyre több fényképezőgép tudja, de azért minimum ellenőrizni nem árt akkor is - minimum azt, hogy tudja-e és megcsinálta-e, illetve hogy jókor...

,-)))

 

egyébként sem árt legalább pár havonta-fél évente ellenőrizni az órát, mert én úgy tapasztaltam, hogy hajlamos lehet elmászni és amikor több géppel készült 4-12 fps-el készült képeket próbálsz együtt válogatni, akkor nemhogy 1-2 másodperc, de tizedmásodperces eltérések is számíthatnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!