Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Pityu... Creative Commons License 2015-03-23 02:25:44 16362

Vagy ezzel csak az 1:1 nagyítást érem el?

Előzmény:
Pityu... Creative Commons License 2015-03-23 01:39:56 16361

Még egy módszert ki találtam,kísérletezgetek :)

Kis makrózáson agyalok egy helios objektívvel,nem tudja valaki melyik lenne a jobb egy makro kihúzat vagy egy makro közgyűrűsor?Közgyűrű sort találtam jó áron.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!