Keresés

Részletes keresés

kiss_atti Creative Commons License 2015-03-20 05:40:47 3446

Ne essünk apokaliptikus túlzásokba,

 

ez méretenként és szerkezet-funkcionalitásonként eltérő.

A hozzászólás:
pajaci Creative Commons License 2015-03-19 15:38:48 3443

Egy 3 rétegű üveggel készült műanyag ablak súlyának 90%-a minimum az üveg.

Előzmény:
jasmin34 Creative Commons License 2015-03-19 14:25:43 3441

Értem, és köszönöm! :) Én sem úgy értettem,hogy elvesznek a súlyból, csak arra gondoltam, hogy ha egy vékonyabba is belefér a 3 réteg üveg, akkor az elkészült ablak súlya annyival kisebb lesz, amennyivel keskenyebb is :) (Bocsi, ezt meg én nem írtam érthetően :) ) Emiatt gondoltam,hogy kevésbé terheli ugyanazt a vasalatot,mint szélesebb társa.

 

Még mindkét játékos versenyben, ma megyünk megnézni a Hevestherm-et. 

Láttunk  Decco 71 mm-est (Eurosun,vagy mi....)  3 rétegű üvegezéssel, de azt hiszem, azt hanyagolhatjuk.

 

Környékünkön Rehau-t nem nagyon találok :( (BAZ megye), de lehet,hogy nem jól keresek.

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!