|
|
|
|
 |
kiss_atti
2015-03-20 05:40:47
|
3446
|
Ne essünk apokaliptikus túlzásokba,
ez méretenként és szerkezet-funkcionalitásonként eltérő. |
|
A hozzászólás:
 |
pajaci
2015-03-19 15:38:48
|
3443
|
Egy 3 rétegű üveggel készült műanyag ablak súlyának 90%-a minimum az üveg. |
|
Előzmény:
 |
jasmin34
2015-03-19 14:25:43
|
3441
|
Értem, és köszönöm! :) Én sem úgy értettem,hogy elvesznek a súlyból, csak arra gondoltam, hogy ha egy vékonyabba is belefér a 3 réteg üveg, akkor az elkészült ablak súlya annyival kisebb lesz, amennyivel keskenyebb is :) (Bocsi, ezt meg én nem írtam érthetően :) ) Emiatt gondoltam,hogy kevésbé terheli ugyanazt a vasalatot,mint szélesebb társa.
Még mindkét játékos versenyben, ma megyünk megnézni a Hevestherm-et.
Láttunk Decco 71 mm-est (Eurosun,vagy mi....) 3 rétegű üvegezéssel, de azt hiszem, azt hanyagolhatjuk.
Környékünkön Rehau-t nem nagyon találok :( (BAZ megye), de lehet,hogy nem jól keresek.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|