Keresés

Részletes keresés

kiss_atti Creative Commons License 2015-03-20 05:39:39 3445

Az egy dolog,

 

hogy Te mit akarsz, a másik dolog az, hogy hogyan valósítható meg ...

:-)))

A hozzászólás:
PSASA Creative Commons License 2015-03-19 15:38:17 3442

Én nem fejre állítani akarom az ajtószárnyat, hanem a szárnyon akarnám átforgatni a vasalatot ( ha lehet?!).

Előzmény:
kiss_atti Creative Commons License 2015-03-19 13:16:50 3440

A szárnyosztó nyakmagasságba kerül,

 

a kilincs fentebb lesz, a tokon - eltüntethető - lukak maradnak.

Szerintem ne erőltesd...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!