|
|
|
|
 |
kiss_atti
2015-03-20 05:39:39
|
3445
|
Az egy dolog,
hogy Te mit akarsz, a másik dolog az, hogy hogyan valósítható meg ...
:-))) |
|
A hozzászólás:
 |
PSASA
2015-03-19 15:38:17
|
3442
|
Én nem fejre állítani akarom az ajtószárnyat, hanem a szárnyon akarnám átforgatni a vasalatot ( ha lehet?!). |
|
Előzmény:
 |
kiss_atti
2015-03-19 13:16:50
|
3440
|
A szárnyosztó nyakmagasságba kerül,
a kilincs fentebb lesz, a tokon - eltüntethető - lukak maradnak.
Szerintem ne erőltesd... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|