Keresés

Részletes keresés

PSASA Creative Commons License 2015-03-19 15:38:17 3442

Én nem fejre állítani akarom az ajtószárnyat, hanem a szárnyon akarnám átforgatni a vasalatot ( ha lehet?!).

A hozzászólás:
kiss_atti Creative Commons License 2015-03-19 13:16:50 3440

A szárnyosztó nyakmagasságba kerül,

 

a kilincs fentebb lesz, a tokon - eltüntethető - lukak maradnak.

Szerintem ne erőltesd...

Előzmény:
PSASA Creative Commons License 2015-03-19 11:45:31 3439

Csúnya= lukak maradnak a kereten a zsanérok helyén??? + a kilincs helye ???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!