|
|
|
|
 |
PSASA
2015-03-19 11:45:31
|
3439
|
Csúnya= lukak maradnak a kereten a zsanérok helyén??? + a kilincs helye ??? |
|
A hozzászólás:
 |
kiss_atti
2015-03-19 11:38:58
|
3438
|
Megoldható,
de nagyon csúnya lesz. |
|
Előzmény:
 |
PSASA
2015-03-19 10:01:45
|
3437
|
Üdv Mindenkinek,
A mellékelt képeken látható müa. erkély ajtó nyitását szeretném felcserélni (jobbosról-balosra). Megoldható ez a jelenlegi vasalat "megfordításával" ?
Vasalaton "Roto" felírat van.
Ha igen, kérnék rá egy árat privátban. (az ajtó Bp. XIV.ker-ben van)
Köszönettel, Sándor
     |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|