Keresés

Részletes keresés

kiss_atti Creative Commons License 2015-03-19 11:38:58 3438

Megoldható,

 

de nagyon csúnya lesz.

A hozzászólás:
PSASA Creative Commons License 2015-03-19 10:01:45 3437

Üdv Mindenkinek,

A mellékelt képeken látható müa. erkély ajtó nyitását szeretném felcserélni (jobbosról-balosra). Megoldható ez a jelenlegi vasalat "megfordításával" ?

Vasalaton "Roto" felírat van.

Ha igen, kérnék rá egy árat privátban. (az ajtó Bp. XIV.ker-ben van)

Köszönettel, Sándor

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!