|
|
|
|
 |
Téli nap
2015-03-17 20:18:35
|
3434
|
Köszönöm , képben vagyok.
30 eft irányárat szántam rá.
Jelenleg csak a költségvetés miatt kell. |
|
A hozzászólás:
 |
kiss_atti
2015-03-17 19:54:42
|
3432
|
http://ajto-ablak-nyilaszarok.hu/
régebben sokat írogatott itt, Demény Erikát keresd.. szerintem.
Ha valamelyik Ügyfelemnek fából készült szerkezet kell, én csak vele dolgozom. |
|
Előzmény:
 |
Téli nap
2015-03-17 19:49:36
|
3430
|
Budapest, kertváros, tetőtéri fürdőszoba , csak a madarak látják. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|