|
|
|
|
 |
kiss_atti
2015-03-17 19:57:04
|
3433
|
Az előbbiben nem vagyok biztos, az utóbbiban igen.
Meg az alapanyag fát, valamint a vasalatot is. Hulladék, csakúgy, mint az összes nyílászárójuk. A műanyag is. |
|
A hozzászólás:
 |
Téli nap
2015-03-17 19:53:27
|
3431
|
Látom nem szíved csücske a barkács áruház.
Pl. a cementet nekik külön gyártják silányabb minőségben ? Vagy az ablak üveget szintén nekik gyártják silányabb minőségben ? |
|
Előzmény:
 |
kiss_atti
2015-03-17 19:47:11
|
3429
|
Oda jó felületkezelés kell,
nem lesz jó a barkács ablak, házilag lekenve...
:-)))
Az ország melyik területén keresed?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|