|
|
|
|
 |
Téli nap
2015-03-17 19:53:27
|
3431
|
Látom nem szíved csücske a barkács áruház.
Pl. a cementet nekik külön gyártják silányabb minőségben ? Vagy az ablak üveget szintén nekik gyártják silányabb minőségben ? |
|
 |
Téli nap
2015-03-17 19:49:36
|
3430
|
Budapest, kertváros, tetőtéri fürdőszoba , csak a madarak látják. |
|
A hozzászólás:
 |
kiss_atti
2015-03-17 19:47:11
|
3429
|
Oda jó felületkezelés kell,
nem lesz jó a barkács ablak, házilag lekenve...
:-)))
Az ország melyik területén keresed?? |
|
Előzmény:
 |
Téli nap
2015-03-17 19:43:31
|
3428
|
Fürdőszobába, de senki által nem látva. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|