|
|
|
|
 |
Téli nap
2015-03-17 19:43:31
|
3428
|
Fürdőszobába, de senki által nem látva. |
|
A hozzászólás:
 |
kiss_atti
2015-03-17 19:38:18
|
3427
|
Mihez kell, mi a cél?
Mert ha egy garázsra, akkor valamelyik barkácsáruház, ha meg a bejárati ajtó mellé, gyakran használva, sokszor, sokak által látva, akkor meg nem barkácsáruház. |
|
Előzmény:
 |
Téli nap
2015-03-17 19:34:28
|
3426
|
Talán a rutinos fórumozók tudják nagyjából.
Tehát egy 60 x 90 cm -es, egyszárnyú, de dupla üvegezésű ablak kéne. Fából.
Hol vegyem és mit kóstál nagyjából ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|