Keresés

Részletes keresés

kiss_atti Creative Commons License 2015-03-17 19:38:18 3427

Mihez kell, mi a cél?

Mert ha egy garázsra, akkor valamelyik barkácsáruház, ha meg a bejárati ajtó mellé, gyakran használva, sokszor, sokak által látva, akkor meg nem barkácsáruház.

A hozzászólás:
Téli nap Creative Commons License 2015-03-17 19:34:28 3426

Talán a rutinos fórumozók tudják nagyjából.

 

Tehát egy 60 x 90 cm -es, egyszárnyú, de dupla üvegezésű ablak kéne.  Fából.

 

Hol vegyem és mit kóstál nagyjából ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!