|
|
|
|
 |
Törölt nick
2015-03-15 11:48:07
|
611
|
Rengeteg ilyen van, akik tesznek ilyeneket és hasonlóak, nemcsak ebszélnek róla.
A tapasztalat az, hogy ez általában csak nagyon nagyon szűk körben valósul meg, és nem jellemző az elterjedése. És ott sem marad fent sokáig általában sajnos (láss pl egy biofalu meg önellátási közösségek kezdeményezést meg hasonlóak). Eddig ahol ez tudott működött ott általában valamilyen összetartó erő megtartja az adott közösséget, és ez jellemzően a vallás szokott lenni.
A népesség nagy része a legjobb esetben is minimálisan érdeklődik iránta, de legyünk őszinték, a nagy része kb. lexxarja (bocsánat a vulgarizmusért). |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
jogértelmező
2015-03-02 22:48:48
|
609
|
"Több pénz, idő és energia kutatásra/fejlesztésre, tehetségek segítésére kiteljesedésük érdekében, és kevesebb pénz, idő, energia haszontalan dolgokra."
Mindez bizonyára szervezést igényel. Miként lehetne beindítani - mint valami motort? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|