|
|
|
|
 |
Chik Fan
2015-03-15 09:31:06
|
284
|
Hány kivezetése van a szenzornak? 2- 3 ? A hozzá vezető huzal hány erű? 2-3 ?
Valóban a szenzor hibásodott meg? Ki és honnan állapította ezt meg? |
|
A hozzászólás:
 |
Chik Fan
2015-03-15 08:49:06
|
283
|
Szia!
Egy fotó a szenzorról sokat segítene! |
|
Előzmény:
 |
Suddendeath1984
2015-03-14 17:47:34
|
281
|
Üdv!
Sajnos kiment egy Cleo 5 (nem digitalis kijelzővel szerelt) keltetőgép hőérzékelője/dioda vagy szenzor (ami belóg a keltető belsejébe). Pontos megnevezését nem tudom sajnos, illetve nem lehet leolvasni róla higy milyen alkatrész lenne az.
Ehhez kellene segítség, hogy aki tudja milyen kell bele, akkor megköszönném ha meg tudná írni.
Segítségeket előre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|