|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Macskament
2015-03-14 19:58:03
|
77
|
Ditta, lehet, hogy elfertőződött a cica lába. Antibiotikum kell neki. Orvoshoz kell vinni. Finom kajával hordozóba kellene becsalogatni, és ha 3/4 része bent van, rácsukni az ajtót.
Ha nem megy, Augmentint kellene adni neki, az 1000 mg-osból 1/8-ot naponta, min 7 napig. |
|
Előzmény:
 |
Ditta66
2015-03-02 11:46:10
|
76
|
Sziasztok! Van egy kerti befogadott cicám. elég vadóc, nem tudom orvoshoz szállítani, az idegenektől nagyon fél. a kazánon megégett a 4 tappancsa. abból 2 helyrejött a másik 2 még olyan eleven, de attól félek ez már nem is az, hanem mintha vmi betegség lenne, mert büdös a lába sokat fogyott pedig eszik rendesen pés olyan mintha rothadna le a lába, förtelmes szaga van. Egyszerűen már nem tudok mit csinálni vele. De hiába vinném orvoshoz, vad ha idegen kerül a közelbe szalad amerre lát. Már csak ez maradt hőátha tud bvki vmi értelmes megoldást mondani |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|