Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Macskament Creative Commons License 2015-03-14 19:58:03 77

Ditta, lehet, hogy elfertőződött a cica lába. Antibiotikum kell neki. Orvoshoz kell vinni. Finom kajával hordozóba kellene becsalogatni, és ha 3/4 része bent van, rácsukni az ajtót. 

Ha nem megy, Augmentint kellene adni neki, az 1000 mg-osból 1/8-ot naponta, min 7 napig.

Előzmény:
Ditta66 Creative Commons License 2015-03-02 11:46:10 76

Sziasztok! Van egy kerti befogadott cicám. elég vadóc, nem tudom orvoshoz szállítani, az idegenektől nagyon fél. a kazánon megégett a 4 tappancsa. abból 2 helyrejött a másik 2 még olyan eleven, de attól félek ez már nem is az, hanem mintha vmi betegség lenne, mert büdös a lába sokat fogyott pedig eszik rendesen pés olyan mintha rothadna le a lába, förtelmes szaga van. Egyszerűen már nem tudok mit csinálni vele. De hiába vinném orvoshoz, vad ha idegen kerül a közelbe szalad amerre lát. Már csak ez maradt hőátha tud bvki vmi értelmes megoldást mondani

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!