|
|
|
|
 |
Chik Fan
2015-03-15 11:39:06
|
285
|
Ha ilyen a panel:

Ehhez 100 kΩ-os NTC illik.
Ha ilyen:

ehhez 22 kΩ-os NTC való. Ha egyik sem, a panelről is készíthetnél egy fényképet! |
|
 |
Chik Fan
2015-03-15 08:49:06
|
283
|
Szia!
Egy fotó a szenzorról sokat segítene! |
|
 |
55törpe
2015-03-14 20:41:40
|
282
|
Nézd meg a formáját .kicsi henger dióda.Fekete lecsapott ic. vagy csip, ha tárcsa akkor hőelenállás
A típust nem ismerem de szervizt ajánlom. |
|
A hozzászólás:
 |
Suddendeath1984
2015-03-14 17:47:34
|
281
|
Üdv!
Sajnos kiment egy Cleo 5 (nem digitalis kijelzővel szerelt) keltetőgép hőérzékelője/dioda vagy szenzor (ami belóg a keltető belsejébe). Pontos megnevezését nem tudom sajnos, illetve nem lehet leolvasni róla higy milyen alkatrész lenne az.
Ehhez kellene segítség, hogy aki tudja milyen kell bele, akkor megköszönném ha meg tudná írni.
Segítségeket előre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|