Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kaposznyak Creative Commons License 2015-03-11 21:44:20 16340

Mélység biztosan nem lesz jó...

De azért majd próbálkozok.

 

Aztán, ha lesz rendes obim erre a célra, majd mellőzöm.

Előzmény:
P*istD Creative Commons License 2015-03-11 05:16:03 16339

A Tamron 70-300 VC egy fos, írjon bármi jót bármelyik teszt róla, mindamellett fényerőtlen és nagy mélységet ad.

Nem igazán portréra való... főleg nem mozgó alanyra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!