Keresés

Részletes keresés

1facsavar Creative Commons License 2015-03-11 21:24:08 10482

Azt hittem, hogy van egy drónod is a cucchoz .  :))

A hozzászólás:
BUSZNYI Creative Commons License 2015-03-11 21:18:24 10481

A torony pont egy FA 2,8/100mm MACRO obi volt.

Volt a toronnyal szemben egy párkányon egy másik templom onnan fotóztam.

Előzmény:
1facsavar Creative Commons License 2015-03-11 21:12:26 10479

Csak úgy . Kíváncsi lennék a tornyot mivel követted el? RB?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!