Keresés

Részletes keresés

BUSZNYI Creative Commons License 2015-03-11 21:18:24 10481

A torony pont egy FA 2,8/100mm MACRO obi volt.

Volt a toronnyal szemben egy párkányon egy másik templom onnan fotóztam.

A hozzászólás:
1facsavar Creative Commons License 2015-03-11 21:12:26 10479

Csak úgy . Kíváncsi lennék a tornyot mivel követted el? RB?

Előzmény:
BUSZNYI Creative Commons License 2015-03-11 12:18:56 10472

Miután megszaggattam ruháimat és kiborítottam az összes X-tolt újra "labor" vasárnapot tartottam.

Volt otthon 4 hónapos D-76. Most már nem kockáztattam kipróbáltam hív e, és szépen dolgozott.

Nosza Agfa APX100 New emulzion hívásra fel. 

A hívás sikerült. A nyersanyag nem rossz de a fuji Across 100 szemcséi jobban tetszenek. És mivel az Agfa is alig drágább majd marad a fuji (nálam). Nem reprezentatív nem mértem semmit úgy hívtam mint szoktam.

Csatolok pár képet hátha érdekel itt valakit. Nem művésziek és nem is akarnak azok lenni (ahogy én sem), még mielőtt valaki csúnyákat mondana rájuk.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!