|
|
|
|
 |
BUSZNYI
2015-03-11 21:17:06
|
10480
|
-Minarik-, 1facsavar
Köszönöm a visszajelzéseket. Részemről lehet több kép is, szívesen nézem is és osztok is meg. És a javítószándékú kritikákat is szívesen veszem. Tanácsokat stb.
A képek PENTAX MZ-S 2,8/50mm MACRO obival készültek.
|
|
A hozzászólás:
 |
1facsavar
2015-03-11 21:08:13
|
10478
|
Szia!
Elszoktunk attól, hogy itt fényképek is megjelenjenek ? De talán változik a metod. :) |
|
Előzmény:
 |
-Minarik-
2015-03-11 21:02:53
|
10477
|
Telefonon is jok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|