Keresés

Részletes keresés

BUSZNYI Creative Commons License 2015-03-11 21:17:06 10480

-Minarik-, 1facsavar

 

Köszönöm a visszajelzéseket.  Részemről lehet több kép is, szívesen nézem is és osztok is meg. És a javítószándékú kritikákat is szívesen veszem. Tanácsokat stb.

A képek PENTAX MZ-S 2,8/50mm MACRO obival készültek.

 

A hozzászólás:
1facsavar Creative Commons License 2015-03-11 21:08:13 10478

Szia!

Elszoktunk attól, hogy itt fényképek is megjelenjenek ? De talán változik a metod.   :)

Előzmény:
-Minarik- Creative Commons License 2015-03-11 21:02:53 10477

Telefonon is jok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!