Keresés

Részletes keresés

1facsavar Creative Commons License 2015-03-11 21:08:13 10478

Szia!

Elszoktunk attól, hogy itt fényképek is megjelenjenek ? De talán változik a metod.   :)

A hozzászólás:
-Minarik- Creative Commons License 2015-03-11 21:02:53 10477

Telefonon is jok.

Előzmény:
1facsavar Creative Commons License 2015-03-11 20:59:11 10474

Miért fosol, élesek ezek most is! Monitor kérdése!

Nekem egy sz------------- laptopon is teljesen oké az ablak feletti repedés is .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!