Keresés

Részletes keresés

-Minarik- Creative Commons License 2015-03-11 21:02:53 10477

Telefonon is jok.

A hozzászólás:
1facsavar Creative Commons License 2015-03-11 20:59:11 10474

Miért fosol, élesek ezek most is! Monitor kérdése!

Nekem egy sz------------- laptopon is teljesen oké az ablak feletti repedés is .

Előzmény:
BUSZNYI Creative Commons License 2015-03-11 20:42:46 10473

Esküszöm ezek a képek élesek voltak mint a borotva amíg fel nem töltöttem őket ide :-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!